Lista aktualności Lista aktualności

Czego życzysz mieszkańcom lasu?- OGŁOSZENIE WYNIKÓW

WYNIKI  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

pt. Czego życzysz mieszkańcom lasu?

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny  „Czego życzysz mieszkańcom lasu” został rozstrzygnięty.  W dniu 8.05.2018 r. komisja konkursowa  powołana przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Olesno, w składzie: Dariusz Kowalczyk, Grzegorz Kaczmarczyk, Łukasz Pilśniak i Elżbieta Kowalska, nagrodziła i wyróżniła najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych: 

 

Kategoria  wiekowa  kl. I-III

 

I miejsce       Jonathan Kohler, kl. II, PSP w Borkach Wielkich, opiekun Pani Ewa Glondała

II miejsce      Wojciech Wańczyk, kl. I, PSP w Wojciechowie, opiekun Anna Zawada-Jewuła

 III miejsce     Jakub Chrzęstek, kl. I, PSP w Bodzanowicach, opiekun Pani Beata Waraksa-Matuszkiewicz

Wyróżnienia  Józef Krzeptowski, kl. I PSP w Borkach Wielkich, opiekun Pani Julia Deja

                       Roksana Wloka, kl. I, PSP w Sternalicach, opiekun Małgorzata Gielsok  

                      Agata Kurdyna, kl.III, PSP w Sternalicach, opiekun Małgorzata Gielsok                        

           

Kategoria  wiekowa  kl. IV-VI

 

I miejsce       Kamila Ogrodnik, kl. VI, ZSP nr 2 w Oleśnie,   opiekun Regina Woźniak

II miejsce      Patryk Flak, kl. VI, ZSP nr 2 w Oleśnie, opiekun Regina Woźniak

III miejsce     Wiktoria Jendrszczok, ZSP nr 2 w Oleśnie, opiekun Regina Woźniak Wyróżnienia Marek Janicki, kl. VI, PSP nr 2 w Oleśnie, opiekun Regina Woźniak

                      Kamil Janik, kl.VI, ŚDP w Sowczycach, opiekun Justyna Górok-Jura

                      Agata Pipa, kl. V, ŚDP w Sowczycach, opiekun Justyna Górok-Jura

                      Gabriela Górska, kl. V, ŚDP w Sowczycach, opiekun Justyna Górok-Jura

 

Kategoria  wiekowa  - kl. VII – VIII i gimnazjum

 

I miejsce       Martyna Januszkiewicz, kl. VII, PSP nr 1 w Oleśnie, opiekun Jadwiga

                        Sokołowska

II miejsce      Łukasz Brodacki, kl. II gimn., PSP nr 1 w Oleśnie, opiekun Jadwiga Sokołowska

III miejsce     Damian Janas, kl. VII,  ŚDP w Sowczycach,  opiekun Sandra Gajdecka

Wyróżnienia Zuzanna Kokot,  kl. II gimn., PG nr1 w Oleśnie, opiekun Jadwiga Sokołowska

                      Patryk Famuła, kl. VII, ŚDP w Sowczycach, opiekun Justyna Górok-Jura

                      Jacek Meinhardt.  Kl. II gimn., ŚDP w Sowczycach, opiekun Justyna Górok-

 

Zapraszamy Laureatów wraz z Opiekunami,   na uroczyste wręczenie nagród do Izby Leśno-łowieckiej w Muzeum Regionalnym w Oleśnie  dnia 25 maja br. o godz. 12:00.

Dziękujemy  wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.